Transport gratis, zadzwoń
58 557 18 61

Pralnia wodna, pralnia chemiczna, pranie dywanów, magiel

Oferujemy szeroki przekrój najwyższej jakości usług pralniczych takich jak pranie wodne, magiel, czyszczenie chemiczne, pranie dywanów na wskroś w kąpieli, zarówno dla klientów indywidualnych, jak też instytucji i firm z różnych branż. Odbiorcom instytucjonalnym zapewniamy preferencyjne warunki i możliwość negocjacji cen, transport i logistykę. Pralnie Super Standard oferują usługi pralnicze na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe usługi prania z zastosowaniem najnowszych technologii. Zapewniamy profesjonalną obsługę przez wykwalifikowany personel, mający wieloletnie doświadczenie w branży usług pralniczych. Nasz nowoczesny park maszyn, pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług. Jeśli liczysz na profesjonalizm i terminowość, to pralnia chemiczna i pralnia wodna Super Standard w pełni spełnia oczekiwania klientów i co ważne - świadczymy usługi w przystępnej cenie.

Nasze zakłady są dogodnie zlokalizowane i posiadają największe zaplecze pralnicze w okolicy. Działamy nie tylko na terenie Gdańska, ale także całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz województwa pomorskiego (sprawdź na mapce lokalizację naszych zakładów). Świadczymy różnorodne usługi prania, czyszczenia i maglowania pościeli, bielizny, garderoby, odzieży, wyrobów włokienniczych i futrzarskich a także prania dywanów.

Pracujemy na światowej klasy przemysłowych urządzeniach pralniczych takich marek jak Girbau,Unimac, Eletrolux, CleanWac, Ergin, Fibrimatic czy Alux. Walcząc z zabrudzeniami różnego typu używamy światowej klasy produktów. Stosowane przez nas profesjonalne środki chemiczne, w tym proszki, płyny, zapieracze (czyli środki, których zadaniem jest wstępne czyszczenie tkanin z różnego rodzaju zabrudzeń) dają gwarancję i satysfakcję klienta. Wybierając nasze pralnie powierzasz swoje rzeczy profesjonalistom, którzy dbają o zadowolenie każdego klienta.